Już drugi rok z rzędu młody Sadybianin zbiera pieniądze na ciepłe ubrania dla bezdomnych. W ciągu kilku dni na portalu zbiórkowym udało mu się zgromadzić prawie trzy tysiące złotych. Do osiągnięcia celu potrzeba drugie tyle.

Dział: LUDZIE SADYBY

Zarząd dzielnicy Mokotów zatwierdził rewolucyjne zmiany w budżecie partycypacyjnym dzielnicy na przyszły rok. Rewolucja szczególnie mocno uderzy w starą Sadybę.

Dział: WIADOMOŚCI

Mieszkańcy osiedli domów jednorodzinnych na obrzeżach stolicy oddychają znacznie gorszym powietrzem niż mieszkańcy centrum miasta! Tak wynika z niezależnych pomiarów powietrza w Wawrze. Co dokładnie odkryto w tej zielonej dzielnicy i co to może oznaczać dla Sadyby?  Rozmawiamy z autorami badań.

Dział: WIADOMOŚCI
wtorek, 22 listopad 2016 00:04

Firmy z sercem dla seniorów

Biznes to nie tylko firmy nastawione na zysk za wszelką cenę. Poznajcie lokalne firmy z sercem, które poza pieniędzmi widzą też ludzi i ich potrzeby. Oto dobroczyńcy drugiej edycji akcji Międzypokoleniowy obiad z seniorem na Sadybie.

poniedziałek, 21 listopad 2016 13:16

Mieszkańcy Sadyby za ograniczeniem prędkości

Mieszkańcy starej Sadyby mieli wiele pretensji i żalów do włodarzy dzielnicy o stan osiedlowych ulic. Na spotkaniu konsultacyjnym w ostatnią sobotę zgodzili się jednak, że aby poprawić bezpieczeństwo na ulicach trzeba też uspokoić lokalny ruch.

Dział: WIADOMOŚCI

Mokotowscy urzędnicy na czele z burmistrzem Olesińskim mają rozmawiać z mieszkańcami starej Sadyby o tym, co i jak może się zmienić na ich ulicach. Jeśli ich przekonają, ulice przestaną być solone, a samochody wyraźnie zwolnią.

Dział: WIADOMOŚCI
środa, 16 listopad 2016 17:45

Nowe kanciaste wiaty na Powsińskiej

W ostatnich dniach Powsińska wzbogaciła się o nowe wiaty przystankowe. W miejsce zardzewiałych, kanciastych wiat wstawiono nowe, równie kanciaste. Czy zdobią starą Sadybę?

Dział: WIADOMOŚCI

 Jutro upłyną równo dwa lata, kiedy mieszkańcy Warszawy wybrali swoich przedstawicieli do rad dzielnic. Czy przez ten czas radni wybrani z Sadyby aktywnie reprezentowali swoich wyborców? Będziecie zaskoczeni.

Dział: WIADOMOŚCI
poniedziałek, 14 listopad 2016 14:20

Dam pracę

Czy da się mieszkać i pracować w tej samej okolicy? Sprawdziliśmy to na przykładzie Sadyby.

czwartek, 10 listopad 2016 14:08

Kolejka na Boże Narodzenie

Kolejka wilanowska - symbol rozwoju Czerniakowa i Miasta Ogrodu Sadyba – doczeka się wkrótce upamiętnienia w atrakcyjnej formie.  Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem do parowozu, który stoi od lat u zbiegu Okrężnej i Powsińskiej, dojdzie podświetlany, stylizowany przystanek.

Dział: WIADOMOŚCI 2
Strona 1 z 2

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold