środa, 20 grudzień 2017 00:15

Orężna idzie do remontu

Jedna z najpiękniejszych ulic starej Sadyby, z najdłuższym rzędem latarni gazowych w Warszawie, pójdzie do remontu. Burmistrz Mokotowa podjął decyzję po tym, jak mieszkanka Orężnej nieszczęśliwie potknęła się na zdezelowanym chodniku.

Dział: WIADOMOŚCI

Mamy szanse na buspas na naszej Wiertniczej/ Powsińskiej/ Czerniakowskiej? - zapytała pani Dorota na naszym profilu FB. Jej niewinne pytanie wywołało lawinę komentarzy. Co ciekawe, dyskusję zdominowali zwolennicy jej pomysłu.

Dział: WIADOMOŚCI
czwartek, 14 grudzień 2017 18:10

Dzieci z Sadyby wolne od smogu

Przedszkole publiczne nr 151 przy Zacisznej 3 na Sadybie jeszcze tej zimy otrzyma oczyszczacze powietrza.

Dział: WIADOMOŚCI

W miejsce betonowych progów na Jodłowej mogą pojawić się szykany w postaci donic z kwiatami i naprzemiennym parkowaniem.  Autor projektu budżetu partycypacyjnego pokazuje dziś, jak mogłoby to wyglądać.

Dział: WIADOMOŚCI
wtorek, 12 grudzień 2017 00:17

Donice na ulicy? Tak może być na Sadybie

Pod naciskiem mieszkańców ulicy Jodłowej na Sadybie, miasto wycofuje się z wprowadzenia kontraruchu rowerowego w standardowej formie. W zamian proponuje m.in. niestosowane dotąd w Warszawie szykany, czyli gabarytowe spowalniacze ruchu. Na przykład donice.

Dział: WIADOMOŚCI
poniedziałek, 04 grudzień 2017 18:22

Parada znanych artystów na Okrężnej

Olbiński, Kajzer, Dwurnik – znani na świecie artyści będą wystawiać swoje prace co pół godziny na zabytkowej ulicy Okrężnej.  Ich obecność to główna atrakcja mini-festiwalu Okrężna Artystyczna, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na starej Sadybie.

Dział: WIADOMOŚCI
piątek, 01 grudzień 2017 17:46

Plany remontowe na zielonej Sadybie

Z okazji inauguracji kolejnej edycji budżetu partycypacyjnego mokotowscy urzędnicy przedstawili wczoraj swoje plany remontowe dla dzielnicy. Kilka projektów dotyczy starej Sadyby.

Dział: WIADOMOŚCI

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold