Dzielnica Mokotów kontynuuje sprzedaż wartościowych domów gminnych na starej Sadybie, wolnych od roszczeń i lokatorów. Tym razem pod młotek idzie cała kamienica z 8 mieszkaniami przy romantycznej ulicy z latarniami gazowymi.

Dział: WIADOMOŚCI

Po dwóch latach od odzyskania działek przez spadkobierców dawnych właścicieli, bazarek na Sadybie znów znalazł się na zakręcie. Kupcy zrzeszeni w stowarzyszeniu nie mogą dogadać się z nowymi właścicielami w sprawie przedłużenia umowy. Nie chodzi już tylko o wysokość czynszu, tylko o ich być lub nie być na tym terenie. 

Dział: WIADOMOŚCI

Mieszkańcy starej Sadyby zgłosili o jedną trzecią mniej pomysłów do budżetu partycypacyjnego niż rok wcześniej. Po raz pierwszy od lat zabrakło wśród nich projektu Ścieżki dla Jeziorka Czerniakowskiego, który co roku zbierał największą liczbę głosów i wygrywał w cuglach.

Dział: WIADOMOŚCI

Urzędnicy chcą ogłosić konkurs na zagospodarowanie plaży Jeziorka Czerniakowskiego i jej najbliższej okolicy. Ale wcześniej spytają o zdanie mieszkańców Sadyby. Dzielnica Mokotów ogłosiła wstępne plany.

Dział: WIADOMOŚCI

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold