Rafał Trzaskowski złożył wiele obietnic w zwycięskiej kampanii wyborczej. Niektóre z nich dotyczą całej Warszawy, ale poważnie wpłyną na sytuację na starej Sadybie. Dziś ostatnie dwie obietnice - o planach miejscowych i o smogu.

Dział: WIADOMOŚCI
poniedziałek, 29 październik 2018 21:24

Co obiecał Sadybie nowy prezydent Warszawy? (cz.1)

Rafał Trzaskowski złożył wiele obietnic w zwycięskiej kampanii wyborczej. Niektóre z nich dotyczą starej Sadyby. Oto najważniejsze.

Dział: WIADOMOŚCI

Rok temu 510 osób zagłosowało na bezpłatny czujnik smogu dla wschodniej Sadyby.  Dziś pora na podobny czujnik dla Sadyby zachodniej. Głosowanie trwa. 

Dział: WIADOMOŚCI
czwartek, 25 październik 2018 17:24

Urzędnicy zagospodarują skwer na starej Sadybie

Zaniedbany zieleniak przy Nałęczowskiej, który od miesiąca nosi imię Anieli Steinsbergowej, przekształci się w skwer z prawdziwego zdarzenia. Pierwszy etap zmian jeszcze w tym roku.

Dział: WIADOMOŚCI

Ze starej Sadyby do Rady Dzielnicy Mokotów awansowali tylko przedstawiciele dwóch głównych komitetów partyjnych – Koalicji Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości. Mimo dobrego wyniku w okręgu 4. przepadła trzecia siła – ruchy miejskie.

Dział: WIADOMOŚCI
poniedziałek, 22 październik 2018 22:02

Zachodnia stara Sadyba wskazuje na Koalicję

Zachodnia strona starej Sadyby w większości zagłosowała na kandydatów Koalicji Obywatelskiej. Inaczej niż we wschodniej części osiedla, trzecią siłą nie są tu jednak ruchy miejskie.

Dział: WIADOMOŚCI

W wyborach do Rady Dzielnicy Mokotów i Rady Warszawy stara Sadyba - po swojej wschodniej stronie - opowiedziała się stanowczo za Koalicją Obywatelską. Przewaga tej formacji nad drugim w kolejności komitetem Prawa i Sprawiedliwości wyniosła ponad 30%.

Dział: WIADOMOŚCI

Na kogo zagłosować do Rady Warszawy z Mokotowa?  Oto pełna lista komitetów i kandydatów.

Dział: WIADOMOŚCI

Na kogo głosować na starej Sadybie? Tylko u nas znajdziecie przegląd wszystkich programów i kandydatów. Dziś zachodnia część osiedla – od Powsińskiej do Sobieskiego.

Dział: WIADOMOŚCI

Na kogo głosować na starej Sadybie? Tylko u nas znajdziecie przegląd wszystkich programów i kandydatów. Zaczynamy od wschodniej części osiedla.

Dział: WIADOMOŚCI
Strona 1 z 2

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold