Po wielu miesiącach rozmów z mieszkańcami i autorem projektu, urzędnicy z Mokotowa znaleźli kompromisowe rozwiązanie dla oznaczenia kontraruchu rowerowego na zabytkowej ulicy Jodłowej na Sadybie. Zastąpią standardowe garby z betonowej kostki kamieniem naturalnym, spójnym z charakterem dzielnicy.

Dział: WIADOMOŚCI

Kolejny poślizg z remontem małej ulicy Juraty na starej Sadybie. Dzielnica Mokotów rozpisuje już trzeci przetarg na wykonawcę w ciągu trzech miesięcy.

Dział: WIADOMOŚCI

Niewinna wycieczka do meczetu jednej z klas sadybiańskiej podstawówki w mgnieniu oka wzbudziła zachwyt ponad 120 Internautów. Komentarz ucznia przebił jednak wszystkie zachwyty.

Dział: WIADOMOŚCI

Jeziorko Czerniakowskie traci swojego wieloletniego opiekuna, Przemka Paska. Od końca marca rezerwat przechodzi w ręce nowej miejskiej jednostki - Zarządu Zieleni Miejskiej.

Dział: WIADOMOŚCI

Już po raz trzeci, stara Sadyba wybrała najaktywniejszych mieszkańców. Wśród nowych twarzy jurorzy najbardziej docenili twórców sąsiedzkiego chóru "Sadyba Śpiewa".

Dział: WIADOMOŚCI

Stołeczny ratusz zdecydował, że pokryje całość kosztów, związanych z wymianą kotłów węglowych na gazowe lub miejskie. To oferta tylko dla najuboższych mieszkańców Warszawy, których nie stać na wniesienie 25% wkładu własnego do miejskiej dotacji.

Dział: WIADOMOŚCI
czwartek, 15 marzec 2018 00:27

60 lat minęło

Dziś swoje 60-lecie obchodzi jedyne publiczne przedszkole na starej Sadybie - placówka nr 151 przy Zacisznej 3. O wspaniałych chwilach spędzonych w placówce wspominają dawni wychowankowie, którzy dziś sami mają już co najmniej 40 lat.

Dział: WIADOMOŚCI

Dzielnica Mokotów podała, które komunalne budynki zatruwają powietrze na starej Sadybie. Teraz liczy, ile będzie musiała wydać na likwidację trujących pieców.

Dział: WIADOMOŚCI

Konkretyzują się plany dzielnicy wobec plaży Jeziorka Czerniakowskiego. Urzędnicy zapowiadają, że jeszcze przed wakacjami mieszkańcy Sadyby będą mogli wypowiedzieć się o przyszłości tego terenu.

Dział: WIADOMOŚCI

Autorzy projektów do budżetu partycypacyjnego na starej Sadybie przedstawili swoje pomysły lokalnym mieszkańcom. Całą uwagę uczestników spotkania skradli jednak urzędnicy dzielnicy Mokotów, którzy poinformowali przy tej okazji o formalnym odrzuceniu kilku dużych projektów.

Dział: WIADOMOŚCI

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold