Poza przyjemnością, goście festiwalu Otwarte Ogrody Sadyba 2018 mogą też liczyć na nagrody. Muszą się jednak wcześniej zgłosić.

Dział: WIADOMOŚCI

Nie jedno a trzy kąpieliska będą działać tego lata nad Jeziorkiem Czerniakowskim.

Dział: WIADOMOŚCI

Po 9 latach od podjęcia decyzji, dzielnica Mokotów zbliża się do sprzedaży ostatnich domów na starej Sadybie. W przyszłym roku na rynek może trafić aż 5 kamienic.

Dział: WIADOMOŚCI

Którzy radni Mokotowa, wybrani z Sadyby, są aktywni i poruszają sprawy dotyczące tego osiedla? Sprawdziliśmy to, aby wiedzieć, na kogo warto głosować w jesiennych wyborach samorządowych. Z naszej analizy wynika, że to nie partie, ale konkretne osoby są warte naszego głosu.

Dział: WIADOMOŚCI

Duże skupiska sklepów, dwa parkingi wielopoziomowe, dwa parki oraz morze wysokich biur i bloków - oto co czeka mieszkańców osiedla Bernardyńska i okolic w ciągu kolejnych 10 lat.  Wczoraj ruszyły konsultacje planu miejscowego dla okolic Jeziorka Czerniakowskiego, zwanych Czerniakowem Południowym.

Dział: WIADOMOŚCI

Do kosza trafiło aż 40% pomysłów na zmianę w najbliższym otoczeniu, jakie zgłosili mieszkańcy starej Sadyby do budżetu partycypacyjnego. W połowie czerwca glosować będzie więc można tylko na 10 projektów z tego rejonu.

Dział: WIADOMOŚCI

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold