Jeszcze tylko w piątek i sobotę można głosować na projekty budżetu partycypacyjnego. Faworytem lokalnego Towarzystwa Miasto Ogród Sadyba jest Międzypokoleniowe Miejsce Spotkań na Skwerze Ormiańskim - unikalny w skali miasta, dostępny dla wszystkich, lokalny, ale drogi w realizacji. O tym dlaczego mimo wszystko warto zagłosować na tak drogi projekt zamiast kilku mniejszych i ile prawdy jest w pogłoskach o dużej zabudowie i likwidacji górki saneczkowej rozmawiamy z autorką projektu, architektką krajobrazu, Katarzyną Molską.

Dział: WIADOMOŚCI
poniedziałek, 25 czerwiec 2018 10:46

Wesołe wakacje nad Jeziorkiem Czerniakowskim

Co dwa tygodnie tego lata przy kąpielisku Jeziorka Czerniakowskiego działać będzie Miasteczko Sportowe. Zjeżdżalnie pneumatyczne, baseny z kulkami i gry zręcznościowe pojawią się po raz pierwszy 30 czerwca.

Dział: WIADOMOŚCI
Trwają konsultacje społeczne na temat sposobu zagospodarowania terenu przy plaży Jeziorka Czerniakowskiego. Jutro drugiej spotkanie z mieszkańcami.
Dział: WIADOMOŚCI

Od 15 do 30 czerwca mieszkańcy Warszawy mogą zagłosować na oddolne projekty, które ich zdaniem pozytywnie zmienią ich najbliższe otoczenie. Projekty, które zgromadzą najwięcej głosów, zostaną skierowane do realizacji, a zapłaci za nie urząd miasta.

Dział: WIADOMOŚCI

Rozpoczęła się realizacja zwycięskiego projektu do Budżetu Partycypacyjnego na rok 2018 „Wieś Czerniaków. Warsztaty Edukacji historycznej i plastycznej”. W ramach projektu odbędzie się 20 3-godzinnych spotkań warsztatowych poświęconych historii Wsi Czerniaków – 10 otwartych, bez zapisów (dla starszych dzieci i dorosłych) i 10 z zapisami (tylko dla dzieci).

Dział: WIADOMOŚCI

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold