Artykuły filtrowane wg daty: listopad 2023

Kalendarz imprez kulturalnych z okazji stulecia Sadyby obfituje w wyjątkowe wydarzenia. Z kilkunastu planowanych na najbliższe dwa tygodnie, wybraliśmy sześć naszym zdaniem najciekawszych.

Koniec roku przynosi zwykle wysyp miejskich inwestycji, które urzędnicy muszą zrealizować do końca roku budżetowego. W tym roku skorzystają na tym tereny zielone na starej Sadybie.

Dział: WIADOMOŚCI

Dziś, 24 listopada mija 10 lat od światowej premiery filmu nakręconego na warszawskiej Sadybie. Choć pokazywany był na wielu festiwalach, również zagranicznych, w Polsce do dziś pozostaje tematem tabu.

Dział: WIADOMOŚCI

Władze miasta zachęcają, by zgłaszać im pobazgrane kosze na śmieci. Kilkaset już zostało umytych. Z naszej wizji lokalnej wynika, że na starej Sadybie większym problemem są bohomazy na elewacjach opuszczonych gminnych budynków.

Dział: WIADOMOŚCI

Ośrodek Sportu i Rekreacji na Mokotowie ogłosił konkurs na strategiczne miejsce koło Jeziorka Czerniakowskiego. Działka nie jest duża, ale daje możliwość zarabiania prawie bez ograniczeń. Konkurentów nie ma w promieniu kilkuset metrów.

Dział: WIADOMOŚCI
piątek, 17 listopad 2023 17:45

Pomysły na weekend na Sadybie

Jeśli chcecie się wystylizować na lata 50-70 i zrobić sobie zdjęcie – to musicie przyjść na Iwonicką w niedzielę. Jeśli chcecie pomóc Jeziorku Czerniakowskiemu – to wygospodarujcie czas w sobotę.

Ruszyły konsultacje społeczne strefy płatnego parkowania na dolnym Mokotowie. Zarząd Dróg Miejskich czeka na uwagi do 15 grudnia.

Dział: WIADOMOŚCI

W poniedziałek, 13 listopada minął termin składania wniosków do planu miejscowego Jeziorka Czerniakowskiego. Swoje pomysły zgłosiła również największa w tym rejonie organizacja społeczna.

Dział: WIADOMOŚCI

Pierwsze ograniczenia w poruszaniu się starymi samochodami zaczną obowiązywać w mieście od lipca przyszłego roku.

Dział: WIADOMOŚCI

Zamknięcie odpadów w hermetycznej hali ma służyć ograniczeniu odoru, na który skarżą się mieszkańcy Augustówki i Sadyby.

Dział: WIADOMOŚCI
Strona 1 z 2

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold