Artykuły filtrowane wg daty: lipiec 2023

Powstanie Warszawskie to dziś wielki zryw narodowy, o którym czyta się w książkach i debatuje w telewizji. Dla 11-letniego Maćka z Sadyby, to była rzeczywistości w mikroskali. Tylko 2-3 dni gorących walk przed ogłoszeniem ostatecznej klęski Niemców - tak to sobie wyobrażał.

Dział: SADYBA NIEZNANA

Te nazwiska zapewne znacie z telewizji, filmu i Internetu, ale czy wiecie, że mieszkali lub mieszkają na warszawskiej Sadybie?

Dział: WIADOMOŚCI

Po krótkiej przerwie, znów otwarto kąpielisko przy Jeziorku Czerniakowskim. Dyrektor OSiR Mokotów zapewnia, że nie ma już sinic.

Dział: WIADOMOŚCI

Za ponad miesiąc z warszawskiej Sadyby wyniesie się centrum dietetyczno-treningowe Anny Lewandowskiej.

Dział: WIADOMOŚCI

Za kilka dni oficjalnie otworzy progi pawilon parkowy na Skwerze Ormiańskim. To nowe miejsce na Sadybie, które ma integrować mieszkańców. Na początek ruszy w trybie wakacyjnym.

Dział: WIADOMOŚCI

Ratusz wypuścił nowy serwis mapowy, dzięki któremu dowiemy się, gdzie w pobliżu nas jest najbliższa czynna toaleta. Na mapie zaznaczono również lokalizacje na starej Sadybie.

Dział: WIADOMOŚCI

W czwartek wieczorem ogłoszono wyniki tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego w Warszawie. Wśród zwycięskich projektów znalazła się m.in. budowa boiska do siatkówki, placu zabaw i pomostu nad Jeziorkiem Czerniakowskim

Dział: WIADOMOŚCI

Unidevelopment ruszył z akcją informacyjną o nowym apartamentowcu, który ma stanąć na miejscu dawnego bazaru na Sadybie.

Dział: WIADOMOŚCI

Stołeczny ratusz zdecydował się na odstrzał dzików. To wynik licznych wezwań ze strony mieszkańców z całej Warszawy, w tym z Sadyby.  

Dział: WIADOMOŚCI

Po wakacjach ulica Sobieskiego na wysokości Sadyby będzie nie do poznania. Zniknie kładka dla pieszych, którą zbudowano tu blisko 50 lat temu.  

Dział: WIADOMOŚCI
Strona 1 z 2

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold