Artykuły filtrowane wg daty: marzec 2024

Kierowcy ze starej Sadyby chwilo stracą dogodne połączenie z Powsińską. Ale to jeszcze nic wobec utrudnień, które czekają mieszkańców osiedla w przyszłym roku, kiedy nastąpi kumulacja remontów ulic.

Dział: WIADOMOŚCI

Kolejny raz dwunastka jurorów miała za zadanie wskazać osoby, które najwięcej zrobiły dla starej Sadyby w ostatnich 12 miesiącach. Obok dobrze znanych społeczników, w tegorocznym zestawieniu pojawiły się nowe osoby, w tym duet, który ma szanse zagościć tu na dłużej.

Dział: WIADOMOŚCI

Wielu wyborcom wystarczy nazwa komitetu, z którego startuje kandydatka lub kandydat na radnego. Często stawiają krzyżyk przy pierwszej osobie na ulubionej liście. Dla tych, którzy 7 kwietnia potrzebują wiedzieć więcej, aby dokonać świadomego wyboru, przygotowaliśmy w punktach podstawowe informacje o potencjalnych radnych dzielnicy Mokotów z Okręgu 5. (Sadyba, Stegny, Augustówka).

Dział: WIADOMOŚCI

Odwiedzenie tego portalu to jak wizyta w butiku slow fashion – napisała czytelniczka. Jesteście żywą kroniką Sadyby – pochwaliła inna. Wskazujemy, które komentarze chwyciły nas za serce i najważniejsze – kto zdobył nagrody w naszym konkursie!

Dział: WIADOMOŚCI

Polacy i Ukraińcy znów będą mieli okazję, by się lepiej poznać. Pretekstem będą warsztaty kulinarne

Znasz kandydatów na radnych, na których będziesz głosować 7 kwietnia? Poznaj ich osobiście – oto kalendarz wyborczy dla okręgu 5. (Sadyba, Stegny, Augustówka)

14 marca, w wieku 38 lat zmarł Jerzy Wołk-Łaniewski, znany tłumacz literatury iberyjskiej i angielskiej, urodzony i wychowany na starej Sadybie.

Dział: LUDZIE SADYBY

O nadaniu nazwy ulicy wybitnemu mieszkańcowi Sadyby zdecydowała na wczorajszej sesji Rada Warszawy.

Dział: LUDZIE SADYBY

Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski został zapytany na konferencji prasowej o wiceburmistrza dzielnicy Mokotów, któremu audytorzy miasta postawili zarzuty przekroczenia procedur. Mimo zarzutów Platforma Obywatelska wystawiła wiceburmistrza na listę kandydatów do sejmiku Mazowsza. 

Dział: WIADOMOŚCI
piątek, 08 marzec 2024 12:13

Rusza cykl filmów francuskich na Sadybie

Pierwszy pokaz już w najbliższy wtorek

Strona 1 z 2

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold