Artykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2024

Stołeczny ratusz ogłosił dziś wyniki weryfikacji projektów, zgłoszonych do budżetu obywatelskiego. Zdecydowaną większość pomysłów ze starej Sadyby odrzucono.

Dział: WIADOMOŚCI

Stara Sadyba przygotowuje się do 17. edycji festiwalu Otwarte Ogrody. Podejrzeliśmy, co organizatorzy przygotowali nowego

Dział: WIADOMOŚCI

Dom kultury i natury Ferment na Sadybie wprowadza cykl spotkań o książkach. Wbrew skojarzeniom, Klub Książki nie jest propozycją tylko dla moli książkowych.

Dział: WIADOMOŚCI
Paweł „Pablopavo” Sołtys – pisarz, wokalista, autor tekstów piosenek, kompozytor. Pierwsze kroki w swojej muzycznej karierze robił na starej Sadybie. Niedawno spotkaliśmy się z nim, by porozmawiać o jego związkach z tym warszawskim osiedlem.
Dział: LUDZIE SADYBY

To jeden z ostatnich adresów na Sadybie, które mokotowski urząd przeznaczył do sprzedaży. Atrakcyjna lokalizacja, duża działka i niewielkie ograniczenia w rozbudowie to plusy. Ale jest jeden minus – cena.

Dział: WIADOMOŚCI

Nowa stacja już stoi, a skorzystanie z niej jest darmowe.

poniedziałek, 22 kwiecień 2024 16:55

Małe co nieco od dziś w parku na Sadybie

Integracyjny pawilon na Skwerze Ormiańskim oferował dotąd różnorodne zajęcia dla mieszkańców i spotkania dla psów i ich opiekunów. Teraz znajdzie się też coś dla (lekko) zgłodniałych.   

Z okazji 81. rocznicy wybuchu powstania w warszawskim getcie powstał dokument, który zahacza o współczesną Sadybę. W historii dwóch żydowskich kobiet-bohaterek pojawia się przemilczany przez lata wątek zakopanego archiwum.

Dział: WIADOMOŚCI

Popularna „Szklarnia” zmieniła właściciela. Co planuje nowy najemca? Czy utrzyma kuchnię wege, z której znana jest sadybiańska restauracja?

Dział: WIADOMOŚCI

Trwają prace przy przebudowie parterowego budynku przy ulicy Jeziornej 4. Choć powstaje ze środków budżetu obywatelskiego, nie będzie wyglądał dokładnie tak, jak zapisano w zwycięskim projekcie i jak zatwierdzili urzędnicy.

Dział: WIADOMOŚCI
Strona 1 z 2

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold