Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2024

Pośród czołgów, samolotów i dział bojowych w Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej na Sadybie kryje prawdziwy skarb. 

Dział: SADYBA NIEZNANA

Malowniczy trakt z najdłuższym w Warszawie rzędem latarni gazowych i rozłożystymi drzewami, ale bardzo nierówną nawierzchnią ulicy i chodników, dostał zielone światło od miasta. Urzędnicy stołecznego ratusza wpisali przebudowę ulicy Orężnej do wieloletnich planów inwestycyjnych miasta.

Dział: WIADOMOŚCI

W ostatnią sobotę urzędnicy przedstawili mieszkańcom Warszawy, co zmieni się w transporcie miejskim po otwarciu tramwaju do Wilanowa. Co najważniejsze, podali również powody tych zmian. 

Dział: WIADOMOŚCI

Według zapowiedzi stołecznego ratusza większość mieszkańców miasta powinna spełniać wymogi strefy. Ale 3% może mieć problemy. Na szczęście można łatwo sprawdzić, czy znajdziemy się w tej grupie.

Dział: WIADOMOŚCI

Od dziś ruszają spotkania z mieszkańcami Mokotowa w sprawie zmian w komunikacji miejskiej po otwarciu tramwaju do Wilanowa. Podsumowujemy, co faktycznie się zmieni i jak wziąć udział w konsultacjach.

Dział: WIADOMOŚCI

To będzie wyjątkowy wieczór na Sadybie. Prywatny pokaz światowego dzieła.

Na spotkaniu z mieszkańcami starej Sadyby, popularny muzyk i pisarz Pablopavo wspominał Sadybę z czasów swojego dorastania w latach 90.. Obok znanych już historii, przywołał też nowe, jak ta o pięknej fryzjerce, czy dziewczynie na zdjęciu w zakładzie foto. Wrzucił też znienacka zapowiedź nowej książki, której nazwa nie padła wcześniej publicznie ani razu.

Dział: LUDZIE SADYBY

W sobotę rusza głosowanie w tegorocznym budżecie obywatelskim. Za pieniądze z budżetu miasta zostaną zrealizowane najpopularniejsze pomysły mieszkańców Warszawy.

Dział: WIADOMOŚCI

Warszawski ratusz ogłosił wyniki siódmej edycji Rowerowego Maja w Warszawie. Po raz kolejny znakomicie spisała się szkoła podstawowa 115 przy Okrężnej 80.

Dział: WIADOMOŚCI

Odpowiadając na pytania radnych dzielnicy, nowy burmistrz złożył kilka jednoznacznych deklaracji, w tym kilka zaskakujących.

Dział: WIADOMOŚCI
Strona 1 z 2

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold